Polityka wysyłki

ZASADY WYSYŁKI I DOSTAWY

Ostatnia aktualizacja: 4 listopada 2023 r

Niniejsza Polityka wysyłki i dostawy stanowi część naszego Regulaminu („Warunki”) i dlatego należy ją czytać łącznie z naszymi głównymi Warunkami: https://www.mayka-skincare.eu. Kupując nasze produkty, prosimy o dokładne zapoznanie się z naszą Polityką wysyłkową i dostawą. Niniejsza polityka będzie miała zastosowanie do każdego zamówienia złożonego u nas.

JAKIE SĄ MOJE OPCJE WYSYŁKI I DOSTAWY? Oferujemy różne opcje wysyłki. W niektórych przypadkach zewnętrzny dostawca może zarządzać naszymi zapasami i będzie odpowiedzialny za wysyłkę Twoich produktów. Darmowa dostawa Oferujemy bezpłatną wysyłkę przy zamówieniach powyżej 150 zl. Wszystkie czasy i daty dostawy produktów podane są w dobrej wierze i mają jedynie charakter szacunkowy. O ile nie określono inaczej, szacowany czas dostawy odzwierciedla najwcześniejszą dostępną dostawę, a dostawy zostaną zrealizowane w ciągu 30 dni od dnia przyjęcia zamówienia. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszymi Warunkami.

CO SIĘ STANIE, JEŚLI MOJE ZAMÓWIENIE JEST OPÓŹNIONE?

Jeśli dostawa opóźni się z jakiegokolwiek powodu, poinformujemy Cię o tym najszybciej jak to możliwe i poinformujemy Cię o zmienionym przewidywanym terminie dostawy. Dla konsumentów z UE: nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszymi Warunkami.

PYTANIA DOTYCZĄCE ZWROTÓW? Jeśli masz pytania dotyczące zwrotów, zapoznaj się z naszą Polityką zwrotów: https://www.mayka-skincare.eu

JAK MOŻNA SIĘ Z NAMI SKONTAKTOWAĆ W SPRAWIE NINIEJSZEJ POLITYKI? Jeśli masz dodatkowe pytania lub uwagi, możesz skontaktować się z nami poprzez: E-mail: info@mayka-skincare.com Formularz kontaktowy online: https://www.mayka-skincare.eu

 

Mayka to kosmetyki dla świadomych odbiorców uważnie wybierających produkty do pielęgnacji skóry twarzy i ciała. W naszych ręcznie wykonanych wyrobach odkryją Państwo różnorodne, zaskakująco efektywne składniki botaniczne z wielu stron Świata, połączone w harmonii z nowoczesnymi, aktywnymi składnikami kosmetycznymi. Nie ma w nich natomiast sztucznych zapachów, kolorów, alkoholu, parabenów, silikonów, parafiny (oleju mineralnego) ani składników pochodzenia zwierzęcego. Wodę w naszych produktach zastępujemy kwiatowymi i ziołowymi hydrolatami, bazę olejową stanowią masła i zimnotłoczone oleje a aromat kosmetyków jest naturalną kompozycją zapachową stworzoną z użytych składników i olejków esencjonalnych. Substancje aktywne jak witamina C, kwas hialuronowy, Retinol, Collageneer użyte są 'od serca', dzięki czemu skóra szybko odwdzięcza się naturalnie zdrowym wyglądem. Wszystkie nasze produkty są przebadane laboratoryjnie i posiadają Certyfikaty Bezpieczeństwa Produktu Kosmetycznego oraz zostały zarejestrowane na Europejskim Portalu Notyfikacji Produktów Kosmetycznych i tym samym dopuszczone do sprzedaży na terenie Unii Europejskiej.

 Ponieważ kochamy Przyrodę, nasze produkty zapakowane są w większości w szklane i papierowe opakowania, a do przygotowywania zamówień wysyłkowych używamy kulek ekologicznych, rozpuszczalnych w wodzie, wykonanych ze skrobii oraz drewnianych ścinek, które polecamy zachować gdyż idealnie nadają się do dekoracji czy pakowania prezentów dla bliskich.

Historia naszej firmy sięga do 2014 roku, kiedy rozpoczęliśmy przygodę z produkcją własnych kosmetyków. Stało się tak za sprawą naszego synka i jego problemów skórnych- egzema, sucha skóra, ciągłe podrażnienie. Szukając odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji jego skóry, zagłębialiśmy się coraz bardziej w składy, pochodzenie i skuteczność oferowanych preparatów. Wtedy narodził się pomysł, abyśmy sami stworzyli dla niego balsam. Tak narodziła się pasja, która stopniowo przerodziła się w pracę. 

1 z 3