Polityka zwrotu towarów i kosztów

POLITYKA ZWROTÓW

 Ostatnia aktualizacja 23 września 2020 r

 Dziękujemy za zakupy. Mamy nadzieję, że jesteś zadowolony z zakupu. Jeśli jednak z jakiegokolwiek powodu nie jesteś w pełni zadowolony z zakupu, możesz go nam zwrócić w celu uzyskania pełnego zwrotu pieniędzy lub wymiany. Więcej informacji o naszej polityce zwrotów znajdziesz poniżej.

 ZWROTY

 Wszystkie zwroty muszą być wysłane w ciągu trzydziestu (30) dni od daty zakupu. Wszystkie zwracane produkty muszą być nowe i nieużywane, z dołączonymi wszystkimi oryginalnymi tagami i etykietami.

 PROCES ZWROTU

 Aby zwrócić przedmiot, wyślij wiadomość e-mail do obsługi klienta na adres info@mayka-skincare.com w celu uzyskania numeru autoryzacji zwrotu towaru (RMA). Po otrzymaniu numeru RMA umieść przedmiot bezpiecznie w oryginalnym opakowaniu i wyślij zwrot na następujący adres:

Mayka Skincare

Attn: Returns

RMA #

2e  Bystrzyca Górna 58-114 Polska

 Koszty wysyłki zwrotnej zostaną przez nas opłacone lub zwrócone.

 ZWROTY

 Po otrzymaniu zwrotu i sprawdzeniu stanu przesyłki zajmiemy się zwrotem lub wymianą. Odczekaj co najmniej czternaście (14) dni od otrzymania przedmiotu na przetworzenie zwrotu lub wymiany.

 WYJĄTKI

 W przypadku wadliwych lub uszkodzonych produktów prosimy o kontakt pod poniższym numerem obsługi klienta w celu ustalenia zwrotu lub wymiany.

 PYTANIA

 Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej polityki zwrotów, skontaktuj się z nami:

info@mayka-skincare.com

Mayka to kosmetyki dla świadomych odbiorców uważnie wybierających produkty do pielęgnacji skóry twarzy i ciała. W naszych ręcznie wykonanych wyrobach odkryją Państwo różnorodne, zaskakująco efektywne składniki botaniczne z wielu stron Świata, połączone w harmonii z nowoczesnymi, aktywnymi składnikami kosmetycznymi. Nie ma w nich natomiast sztucznych zapachów, kolorów, alkoholu, parabenów, silikonów, parafiny (oleju mineralnego) ani składników pochodzenia zwierzęcego. Wodę w naszych produktach zastępujemy kwiatowymi i ziołowymi hydrolatami, bazę olejową stanowią masła i zimnotłoczone oleje a aromat kosmetyków jest naturalną kompozycją zapachową stworzoną z użytych składników i olejków esencjonalnych. Substancje aktywne jak witamina C, kwas hialuronowy, Retinol, Collageneer użyte są 'od serca', dzięki czemu skóra szybko odwdzięcza się naturalnie zdrowym wyglądem. Wszystkie nasze produkty są przebadane laboratoryjnie i posiadają Certyfikaty Bezpieczeństwa Produktu Kosmetycznego oraz zostały zarejestrowane na Europejskim Portalu Notyfikacji Produktów Kosmetycznych i tym samym dopuszczone do sprzedaży na terenie Unii Europejskiej.

 Ponieważ kochamy Przyrodę, nasze produkty zapakowane są w większości w szklane i papierowe opakowania, a do przygotowywania zamówień wysyłkowych używamy kulek ekologicznych, rozpuszczalnych w wodzie, wykonanych ze skrobii oraz drewnianych ścinek, które polecamy zachować gdyż idealnie nadają się do dekoracji czy pakowania prezentów dla bliskich.

Historia naszej firmy sięga do 2014 roku, kiedy rozpoczęliśmy przygodę z produkcją własnych kosmetyków. Stało się tak za sprawą naszego synka i jego problemów skórnych- egzema, sucha skóra, ciągłe podrażnienie. Szukając odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji jego skóry, zagłębialiśmy się coraz bardziej w składy, pochodzenie i skuteczność oferowanych preparatów. Wtedy narodził się pomysł, abyśmy sami stworzyli dla niego balsam. Tak narodziła się pasja, która stopniowo przerodziła się w pracę. 

1 z 3